Odwiedź nas na Facebooku   |   YouTube
Fundacja Dzieciom

Dzięki przekazaniu jednego procenta z Twojego podatku pomagasz nam w sfinansowaniu rehabilitacji i obozów rehabilitacyjnych, bez których Mikołaj nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować.

Jeżeli chcesz przekazać swój 1% z podatku wystarczy, że wpiszesz KRS 0000037904, CEL SZCZEGÓŁOWY 16532 KLUZ MIKOŁAJ

Możesz nam również pomóc przelewając dowolną kwotę w każdym czasie z własnych środków na konto fundacji: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, 61 1060 0076 0000 3310 0018 2660 z dopiskiem 16532 KLUZ MIKOŁAJ - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

WYDRUKUJ POWYŻSZE INFORMACJE:

Pobierz PDF

POBIERZ NASZE ULOTKI:

Ulotka 2012   |   Ulotka 2011

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

info@mikolajek.org
☎ +48 605582603 (Tata Mikołajka)


DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU:


PARTNERZY AKCJI:

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą - OPP        Realizacja serwisu www: Creative Bastards Agencja Kreatywna

Obecność w social media: Click&Save Social Media Marketing
Projekt ulotki: Profes       OPEK

SaaS&WEB Technology Sp. z o.o.

Pragnę podziękować wszystkim osobom które mnie wsparły nie tylko przekazując 1%, ale wszystkim dobrym duszkom, które wspierają nas w walce o moje zdrowie. Tych dobrych duszków jest mnóstwo i nie sposób wymienić wszystkich, dlatego wymienię tych największych.

Dziękuję FUNDACJI DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ" za błyskawiczne objęcie mnie swoją fachową opieką.

Ogromne podziękowanie dla Piotra i Ani Bargiel (Click&Save, Creative Bastards) za nieocenioną pomoc przy tworzeniu mojej strony www.mikołajek.org, strony na Facebooku, zaprojektowaniu nowych ulotek i innych działań, dzięki którym informacja o mojej chorobie dotarła do tak szerokiego grona. Za Ich przeogromną bezinteresowną pomoc i mnóstwo poświęconego czasu.

Duży całus dla firmy PROFES za gratisowy przepiękny projekt mojej ulotki, wsparcie, poświęcony czas i mnóstwo cierpliwości.

Firmie Opek za nieocenioną darmową pomoc przy kolportażu ulotek, Zarządowi Opek za umożliwienie wspólnej akcji, wszystkim Kierownikom oddziałów i ponad 1000-cu sympatycznych kurierów za pomoc przy ich dystrybucji, działowi komunikacji i mediów za umieszczenie ulotki w gazetce firmowej.

Firmie Weda za zaangażowanie i profesjonalny druk ulotek.

Firmie SaaS&WEB Technology Sp. z o.o. za pomoc finansową.

Kasi Romek naszej sympatycznej fotograf za przepiękne zdjęcia.

Dziewczynom z forum Mamy Sierpień 2011 za duchowe wsparcie i oferowaną pomoc materialną.

Oddzielne podziękowania dla sąsiadów i najbliższych znajomych, facebookowiczów za klikanie "lubię to" i za życzliwe komentarze i wsparcie bez którego ciężko byłoby przeprowadzić tak błyskawicznie całą akcję.

Wszystkim moim duszkom z całego serca dziękuję.
Mikołajek

O Mikołajku
O chorobie
Jak pomóc